Akció a lejárt szavatosságú régi növényvédő szer hulladékok térítésmentes begyűjtésére és megsemmisíttetésére
Beküldte Zotyesz –
A Földművelésügyi Minisztérium akciót indít a lejárt szavatosságú régi, elsősorban történelminek nevezhető növényvédő szer hulladékok térítésmentes begyűjtésére és megsemmisíttetésére, amelyről készült felhívást az alábbiakról olvashatják.





